Hostingo paslaugų lyderis
Interneto vizija Pagalba
Karjera Pagalba

Neribojami resursai

Tam tikri resursai Serveriai.lt talpinimo planams nėra griežtai ribojami, todėl galite jais laisvai naudotis laikydamiesi sąžiningo naudojimosi sąlygų (angl. fair use policy):

  • Duomenų srautas nėra ribojamas su sąlyga, kad bendras serverio 100 Mbps interneto ryšio kanalas yra apkraunamas proporcingai, netrikdant kitų klientų, besinaudojančių tuo pačiu serveriu, svetainių darbo. Vienas talpinimo planas gali aptarnauti iki 64 statiškų užklausų ir iki 8 dinamiškų PHP užklausų vienu metu.

  • Disko vieta nėra ribojama su sąlyga, kad laikomasi Inode limito, per parą į serverį įkeliama ne daugiau kaip 1 GB duomenų (virš 100 GB) ir šie duomenys yra teisėtai naudojami talpinamose svetainėse. Serveriai.lt talpinimo planai nėra skirti duomenų archyvavimui, failų dalinimuisi bei piratinės produkcijos platinimui. Serverio resursų perpardavimas leidžiamas tik naudojant Reseller hostingą.

  • El. pašto dėžučių kiekis nėra ribojamas, tačiau jose saugomi laiškai naudoja bendrą talpinimo planui skirtą disko vietą. Kad skirtingų klientų siunčiamų laiškų srautas netrikdytų serverio el. pašto posistemės darbo, būtina laikytis laiškų siuntimo limito.

  • MySQL duomenų bazių kiekis nėra ribojamas su sąlyga, kad jos netrikdo bendro MySQL serverio darbo. Duomenų bazių su sudėtinga struktūra (virš 200 lentelių) ar dideliu duomenų kiekiu (virš 512 MB) efektyviam veikimui gali reikėti atskiro serverio.

  • Talpinamos svetainės Multi-Domain planuose nėra ribojamos su sąlyga, kad jos visos bendrai serverio resursus naudoja proporcingai ir netrikdo kitų klientų svetainių darbo. Skirtingų klientų svetainių talpinimas galimas tik didmenininkams.

  • Paslaugos yra teikiamos bendrame serveryje (angl. shared hosting), t.y. viename serveryje talpinamos daugiau negu vieno kliento svetainės, todėl siekiant užtikrinti paslaugos kokybę visiems klientams, bendra serverio konfigūracija nėra keičiama pagal individualius pageidavimus.

Šios paprastos sąlygos suteikia lankstumą Serveriai.lt klientams tvarkant savo svetainių duomenis, o mums - galimybę užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir patikimą serverių darbą.