Hostingo paslaugų lyderis
Interneto vizija Pagalba
Karjera Pagalba

Prisijungimo duomenų priminimas

Savo sąskaitas bei paslaugas Jūs galite tvarkyti prisijungę prie Interneto vizijos klientų sistemos, o talpinti svetainę ar administruoti el. pašto dėžutes galite serverio valdymo pulto pagalba.

Tai yra skirtingą paskirtį turinčios ir tarpusavyje nesusijusios sistemos, todėl joms naudojami skirtingi prisijungimo duomenys. Juos galite parsisiųsti į paslaugų užsakymo metu nurodytą el. pašto dėžutę.

Klientų sistemos duomenų priminimas

Jei pamiršote klientų sistemos prisijungimo vardą ar slaptažodį, tiesiog pradiniame prisijungimo puslapyje paspauskite nuorodą Pamiršote slaptažodį? ir įveskite savo kontaktinį el. pašto adresą.

Tais atvejais, kai neturite galimybės pasinaudoti savo kontaktine el. pašto dėžute, Jums reikės atsiųsti pranešimą apie kontaktų keitimą.

Jei prie klientų sistemos jungiatės pirmą kartą, Jums reikės užpildyti nedidelę registracijos formą. Registruodamiesi nurodykite el. pašto adresą, kurį naudojote užsakydami paslaugas.

Serverio valdymo duomenų priminimas

Serverio slaptažodis yra naudojamas jungimuisi prie valdymo pulto ir FTP. MySQL duomenų bazėms bei el. pašto dėžutėms naudojami kiti prisijungimo duomenys, kuriuos galite pakeisti virtualaus serverio valdymo pulto pagalba.

Pamiršę pagrindinį serverio slaptažodį:

  • Prisijunkite prie klientų sistemos ir ties paslaugų skyreliu paspauskite nuorodą Plačiau...;

  • Pasirinkite svetainės talpinimo paslaugą ir ties slaptažodžiu spauskite Keisti;

  • Patvirtinkite slaptažodžio keitimą ir po kelių minučių Jums bus sugeneruotas naujas valdymo pulto slaptažodis. Jį rasite rezultatų puslapyje.

FTP, el. pašto ir duomenų bazių slaptažodžius galėsite pakeisti prisijungę prie DirectAdmin valdymo pulto su nauju slaptažodžiu.

El. pašto dėžutės slaptažodžio keitimas

Slaptažodį pamiršęs el. pašto dėžutės naudotojas negali atsisiųsti prisijungimo duomenų į savo el. pašto dėžutę (nes negali prie jos prisijungti), todėl turi kreiptis į svetainę prižiūrintį asmenį (paslaugų užsakovą) dėl el. pašto dėžutės slaptažodžio pakeitimo į naują.

Paslaugų užsakovas (ar jo paskirtas svetainę prižiūrintis asmuo) turi:

Gavęs naują el. pašto dėžutės slaptažodį, naudotojas (jei pageidauja) gali prisijungti prie pašto per naršyklę skaitymo programos ir pakeisti el. pašto slaptažodį į savo sugalvotą.

SVARBU! Siekdami užtikrinti mūsų klientų informacijos saugumą, pagal el. paštu, paštu ar faksu siųstus prašymus prisijungimo duomenų nesuteikiame.