Hostingo paslaugų lyderis
Interneto vizija Pagalba
Karjera Pagalba

Reseller hostingas

Reseller hostingas (planas Didmeninis) praverčia tuomet, kai ketinate perpardavinėti hostingo paslaugas savo klientams ir talpinti jų svetaines atskiruose talpinimo planuose. Tai naudinga, nes kiekvienai svetainei Jūs galite suteikti atskirus prisijungimus prie valdymo pulto, individualius resursų limitus, taip pat izoliuoti vieną nuo kitos, kad iš vienos svetainės nebūtų galimybės perimti kitos svetainės duomenų.

Svetainių išskaidymas į atskirus virtualius serverius turi daug privalumų:

  • Lankstumas - galima sukurti nuosavus talpinimo planus pagal savo pageidavimus, ir juos taikyti svetainėms. Kiekvienai svetainei galima pasirinkti atskirą PHP versiją (nuo 5.2 iki 7.4), atskirai skaičiuojami Inode ir laiškų siuntimo limitai.

  • Saugumas - virtualūs serveriai yra izoliuoti vienas nuo kito, kad iš vienos svetainės nebūtų galimybės perimti kitos svetainės duomenų.

  • Patikimumas - virtualiems serveriams yra taikomi individualūs resursų limitai, taigi atskiruose virtualiuose serveriuose talpinamos svetainės nedaro įtakos viena kitos veikimui (pvz., dėl pernelyg didelio krūvio užstrigusi viena svetainė nesutrikdys kitų svetainių veikimo).

  • Pilnas valdymas - labai patogu valdyti virtualius serverius (įjungti/išjungti, pakeisti parametrus), prisijungti prie virtualaus serverio jei reikia atlikti jame tam tikrus veiksmus su naudotojo teisėmis (pvz., padėti naudotojui sukurti el. pašto dėžutę, įkelti failą, duomenų bazę ar pan.).

  • Laiko taupymas - kiekvienai svetainei Jūs galite suteikti atskirus prisijungimus prie valdymo pulto, taigi svetainės naudotojai gali savarankiškai, be Jūsų pagalbos įkelti savo duomenis, administruoti pašto dėžutės ir kt.

  • Automatizavimas - didmenininkas gali administruoti klientų serverius ne tik per didmenininko sąsają, bet ir programinėmis priemonėmis pasinaudojęs DirectAdmin API.

Pagrindiniam didmenininko naudotojui yra suteikiamas dvigubai didesnis nei standartinis PHP procesų kiekis, papildomai sukurtiems - dvigubai mažesnis, tačiau atskiras kiekvienam naudotojui.