Hostingo paslaugų lyderis
Interneto vizija Pagalba
Karjera Pagalba

Saugus ryšys

Saugus duomenų perdavimas tampa vis didesniu interneto naudotojų rūpesčiu. Skaitant el. paštą ar įkeliant duomenis į savo svetainę, dažniausiai informacija serveriui iš naudotojo kompiuterio yra perduodama atviru pavidalu, tad nusikaltėliai gali ją perimti ir lengvai perskaityti.

Duomenų nutekėjimo internete faktus sunku pastebėti, nes suinteresuotiems asmenims nebūtinas tiesioginis priėjimas prie informacijos šaltinio. Todėl nešifruodami perduodamos informacijos niekada negalite būti tikri, kas skaito Jūsų laiškus ar naudojasi Jūsų slaptažodžiais.

Esame paruošę pilną sprendimą Jūsų duomenų apsaugai. Kurį talpinimo planą bepasirinktumėte, jungtis prie el. pašto, FTP bei valdymo įrankių galėsite pažangiu ir pripažintu SSL/TLS protokolu, užtikrinančiu patikimą informacijos kodavimą.

Mūsų serverių konfigūracija suderinama su visomis populiariomis programomis, tad saugaus ryšio nustatymui savo kompiuteryje Jums pakaks kelių pelės mygtuko spustelėjimų, o duomenų šifravimo sudėtingumas užkirs kelią neteisėtam informacijos dekodavimui net pasitelkus galingiausius superkompiuterius.

Pageidaujantiems apsaugoti ne tik savo, bet ir savo svetainės lankytojų duomenis, galime pasiūlyti SSL seritifikato registravimo bei palaikymo paslaugas. Tokia apsauga yra būtina el. komercijos interneto svetainėms.